Pozycjonowanie stron

Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google
to cel każdego administratora strony internetowej.

inMad

Pozycjonowanie to czasochłonny i rozbudowany proces. Bez wątpienia osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarce wymaga specjalistycznej wiedzy. Jednak kto podejmie szereg odpowiednich działań, może uzyskać stabilny ruch organiczny. Szacuje się, że większość sprzedaży w e-commerce pochodzi właśnie z ruchu organicznego dlatego to SEO stanowi fundament szeroko pojętego marketingu internetowego.

Analiza witryny

Szczegółowa analiza witryny będzie niezbędna, aby odkryć, gdzie są słabe punkty w praktyce SEO.

Analiza konkurencji

Przeanalizujemy strategie konkurencji, aby dowiedzieć się, gdzie leżą szanse i zagrożenia.

Analiza słów kluczowych

Nasz zespół zapewni dogłębne zbadania Twoich wyszukiwanych haseł i doda cenne i konkurencyjne słowa kluczowe do Twojego zaplecza.

Pozyskiwanie linków

Twoja witryna potrzebuje linków zwrotnych (zewnętrznych), które zapewnią silne wsparcie Twojej firmie. Nasi eksperci tworzą poprzez zakup lub budowę nowych zapleczy dla Twojej witryny.

Lokalna optymalizacja SEO

Firmy często ignorują lokalne rynki, co jest dużym błędem. Ułatwiamy optymalizację tych lokalnych rynków, abyś mógł pozyskać klientów z twojej okolicy.

Marketing w mediach społecznościowych

W dzisiejszych czasach, jeśli nie masz żadnych kontaktów społecznościowych, bardzo trudno będzie ci zbudować zaufanie do swoich klientów. Dzięki naszej pracy poznasz ich za pośrednictwem utworzonych dla Ciebie połączeń społecznościowych.

Konsultacje SEO

Możemy pomóc Ci zidentyfikować techniki SEO, które są przydatne i niezbędne do promocji Twojej witryny. Dzięki naszym sprawdzonym strategiom i konsultacjom możesz przewyższyć konkurencję.

Raporty

Zapraszamy do współpracy z nami. Dostarczamy regularne i aktualne raporty dla naszych klientów, którzy z nami współpracują.

Wyszukiwanie w Google

Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google to marzenie każdego administratora strony internetowej. Dlaczego? Nie trzeba nikogo przekonywać, że Google jest prawdziwym monopolistą na rynku wyszukiwarek internetowych. Według różnych źródeł nawet 97% rynku wyszukiwarek w Polsce przypada na wyszukiwarkę Google. Do tego trzeba mieć na uwadze, że aż 95% kliknięć w wynikach wyszukiwania przypada na strony zajmujące pozycje na pierwszej stronie (top 10). To zdumiewające, ale naprawdę mało kto przegląda kolejne strony w wynikach wyszukiwania. Mało tego! Strona, która zajmuje pierwszą pozycje, zazwyczaj uzyskuje ponad 50% wszystkich kliknięć. Te dane dobitnie podkreślają korelacje pomiędzy wysoką pozycją w wynikach wyszukiwania a ilością zdobytego ruchu organicznego.

Dobór słów kluczowych

Całość działań w zakresie SEO powinna być poprzedzona wybraniem najbardziej zyskownych fraz dla Twojej strony internetowej. Czasami wystarczy dobrać odpowiednie frazy lokalne np. „meble warszawa”, natomiast czasami taka taktyka wcale nie oznacza wykorzystania potencjału. Wynika to z faktu, że nie za każdą frazą kryje się duża liczba wyszukiwań. Wysokie pozycje na mało konkurencyjne frazy nie przyniosą Ci upragnionego ruchu organicznego. Naszym celem jest wybór słów kluczowych, które sprawią, że na stronę zaczną trafiać potencjalni klienci. Tylko wartościowy ruch organiczny skonwertuje i zmieni się w sprzedaż.

Optymalizacja strony internetowej

Optymalizacja strony to rozbudowane zagadnienie. Szacuje się, że algorytm bierze pod uwagę nawet kilkaset różnych czynników on-site. Zapraszamy na naszego bloga, na którym będziemy opisywać je poszczególnie. Jednak na daną chwilę można uprościć to zagadnienie do kilku najważniejszych elementów.

Unikalny i wartościowy content pisany z myślą o użytkowniku jednocześnie w sposób przyjazny dla wyszukiwarek.
Linkowanie wewnętrzne.
Optymalizacja tagów title.
Odpowiednie meta description.
Dane strukturalne w postaci gwiazdek lub opinii pojawiających się w wynikach wyszukiwania.
Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych.
Szybkość ładowania strony poprzez optymalizację i minimalizację HTML, JavaScript, CSS.
Zastosowanie AMP.
Zabezpieczenie strony poprzez protokół HTTPS / SSL. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że również bezpieczeństwo jest jednym z czynników rankingowych.
Powyższe przykłady optymalizacji on-site to jedynie kilka podstawowych elementów, o które musi zadbać każdy, kto poważnie myśli o osiągnięciu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Linkowanie zewnętrzne

Wśród wielu czynników wpływających na pozycję w wyszukiwarce na specjalne wyróżnienie zasługuje pozyskiwanie linków przychodzących. To właśnie odpowiednie linkowanie stanowi tajemnicę sukcesu w obszarze SEO. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zaproponujemy Państwu odpowiednią strategię linkowania przystosowaną do pozycjonowanej strony. Zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo pozycjonowanej witryny. Wiemy, że w obszarze link buildingu jakość jest ważniejsza niż ilość.

Odpowiednia strategia to główny czynnik stanowiący o sukcesie w SEO!

SEO to szerokie zagadnienie, które wydaje się wyjątkowo skomplikowane dla początkujących adeptów tej sztuki. Słysząc o różnorodnych czynnikach rankingowych, każdy może poczuć się nieco zakłopotany. Dlatego najważniejsze jest poleganie na własnym doświadczeniu i sprawdzonych metodach. Długoletnia praktyka połączona z ciągłym podążaniem za współczesnymi trendami na rynku wyszukiwarek pozwoliła nam zgromadzić niezbędną wiedzę do prowadzenia skutecznych działań w obszarze SEO.

Q&A

Pytania i odpowiedzi.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie, czyli optymalizacja strony pod wyszukiwarki. Jest to sztuka mająca na celu doprowadzenie do wysokiej pozycji strony w wyszukiwarce.

Co zawiera optymalizacja On-Page?

Strona sprawdzana jest pod kątem poprawności URL, Tytułu, Opisów, Duplikacji linków, Robotów, Nagłówków, Tekstów, Zdjęć, Protokołów Open Graph, Bezpieczeństwa, Przystosowania do przeglądania na urządzeniach mobilnych i innych oraz ich poprawa.

Jak długo trwa pozycjonowanie?

Standardowa analiza trwa 24h, po jej zakończeniu otrzymują państwo raport oraz plan, jakie zadania zostaną wykonane.

Co zawiera optymalizacja Off-Page?

Sprawdzamy witrynę pod kątem linków zewnętrznych i ich wartości dla strony. Analizujemy ruch na stronie oraz jej widoczność. Badamy również konkurencję w celu oceny trudności wdrożenia pozycjonowania.

Co zawiera analiza?

Analiza SEO polega na sprawdzeniu wszystkich punktów związanych z optymalizacją stron pod względem pozycjonowania. Zawiera elementy On-Page i Off-Page.

Czy można jaśniej?

Każda strona czy też sklep wymaga indywidualnego podejścia. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia konkretnych kroków

Pozycjonowani lokalne - Przykład

Pozycjonowanie Rzeszów

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek w Rzeszowie, czyli jak szybko wyprzedzić konkurencję! Wyszukiwarka Google może być nie tylko Twoim najlepszym przyjacielem podczas wyszukiwania informacji. Marketing internetowy i optymalizacja strony internetowej sprawią, że tysiące potencjalnych klientów odwiedzą Twoją witrynę. Sprawdź pozycjonowanie Rzeszowa, jakie działania mogą poprawić Twoją pozycję w Google i jak freelancerzy SEO mogą sprawić, że Twoja witryna będzie głównym sposobem przyciągania klientów!

Pozycjonowanie stron Rzeszów – jak zdobyć przewagę nad konkurencją?

Pozycjonowanie w Rzeszowie ma większą wartość dla przedsiębiorców i może być ważniejsze niż w innych miastach. Wynika to z zaciekłej konkurencji, która powoduje, że o klientów konkurują małe i duże firmy posiadające oddziały w całej Polsce. Dobra wiadomość jest taka, że ​​dzięki wdrożonej strategii poprawy pozycji serwisu w Google każdy przedsiębiorca może dotrzeć do grupy docelowej i rozwinąć własny biznes. Rozwój własny Rzeszowa jest bardzo dynamiczny, więc firmy, które efektywnie wykorzystują marketing internetowy, mogą skorzystać z dużego zainteresowania nowych i starych mieszkańców regionu. Obecnie w mieście działa ponad 26 000 firm działających w wielu różnych branżach. Szczególne sukcesy odnoszą firmy z branży IT, lotniczej i budowlanej. Wzrost liczby mieszkańców i dochodów zwiększył również popyt na lokale rozrywkowe i restauracje.

Dlaczego warto pozycjonować strony na frazy lokalne, czyli z dopiskiem np.: Rzeszów?

Search Engine Optimization Rzeszów ma na celu zmianę sposobu, w jaki wyszukiwarka Google postrzega witrynę Twojej firmy. W tym celu eksperci SEO i freelancerzy przeprowadzili wiele działań i sukcesywnie ulepszali stronę internetową. Ze względu na wysoką pozycję Google w Google nowy klient odwiedzi witrynę, a ci nowi klienci nigdy nie dowiedzą się, jak działa firma. Można powiedzieć, że firmowa strona internetowa to firmowe „okno na świat”. Usługa świadczona przez ekspertów SEO zależy od potrzeb klienta. Mogą mieć na celu zwiększenie widoczności w sieci, budowanie marki, zwiększenie konwersji i sprzedaży, pozycjonowanie lokalne lub działania związane z budowaniem wizerunku. Musisz pamiętać, że realną korzyść z serwisu internetowego można odnieść tylko na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, ponieważ 95% internautów nie otworzy więcej podstron niż pierwsza strona w Google.

Co składa się na pozycjonowanie strony w Rzeszowie?

Eksperci SEO to najczęściej osoby posiadające bogatą wiedzę z zakresu marketingu, promocji, reklamy i public relations, które będą nadal uczestniczyć w szkoleniach i stale doskonalić swoje umiejętności praktyczne. Dlatego wszyscy klienci decydujący się na współpracę z ekspertami mogą mieć pewność, że prędzej czy później pozycjonowanie w serwisie przyniesie korzyści. Eksperci SEO zmienią stronę w czasie rzeczywistym i planują wprowadzić poprawki w dłuższej perspektywie. Oczywiście możesz samodzielnie ustawić swoją pozycję, ale w dzisiejszych czasach jest to bardzo ryzykowne, czemu? Po pierwsze, ponieważ popełnienie błędów spowoduje obniżenie rangi strony lub w najgorszym przypadku strona zostanie ukarana przez roboty Google. Marketing internetowy i pozycjonowanie w Rzeszowie to bardzo skomplikowany proces, ale bez względu na to z kim współpracujemy, wiele czynności wykonywanych przez ekspertów SEO będzie się powtarzać. Różnica w efektach wynika jedynie z wykonania i implementacji określonych taktyk.

Pozycjonowanie w Rzeszowie – audyt SEO.

Głównym celem pozycjonowania i seo jest poprawa pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google. W tym celu pierwszym krokiem jest zwykle audyt SEO, czyli dogłębna analiza serwisu. Raport przygotowany na podstawie przeprowadzonych badań pozwoli na wykrycie błędów i niedociągnięć w serwisie oraz dokonanie wstępnego oszacowania kosztów i czasu poświęconego na umieszczenie serwisu w Rzeszowie. Przeprowadzenie audytu SEO pozwala przygotować sugestie i najlepsze sposoby rozwiązania problemów w serwisie oraz zebrać dokładne informacje o aktualnej zawartości serwisu. Obejmuje to treść, kod HTML, linki zewnętrzne i wewnętrzne, układ i strukturę strony, metatagi itp. Po przeglądzie SEO możesz przejść do kolejnego bardzo ważnego etapu, jakim jest dobór słów kluczowych.

Wybór słów kluczowych.

Słowa kluczowe to frazy, które internauci wpisują w wyszukiwarkach. Algorytm Google jest przeznaczony do analizowania wpisywanych fraz i wszystkich zindeksowanych stron oraz do wyświetlania witryn najlepiej pasujących do zapytania. Część z nich jest bardzo ogólna, czasem internauci szukają poprawnej odpowiedzi, a czasem zapytanie dotyczy konkretnego obszaru, np. „Pobliska restauracja” czy „fryzjer Rzeszów”. Użytkownicy o różnych oczekiwaniach używają różnych rodzajów słów kluczowych. Specjaliści SEO zawsze wybierają słowa kluczowe, które znajdują się na rzeszowskiej stronie internetowej wraz ze swoimi klientami. Wspólnie ustalacie cele, analizujecie możliwości i planujecie strategie. Część firm powinna wybrać słowa kluczowe zwiększające świadomość marki, firmy lokalne powinny skupić się na pozycjonowaniu lokalnym, a sklepy internetowe powinny zwiększyć współczynniki konwersji.

Pozycjonowanie właściwe

Po wybraniu słów kluczowych można dokonać odpowiedniego pozycjonowania. Obejmuje to działania w witrynie i poza nią. W rzeczywistości optymalizacja witryny jest w pełni wykonywana tylko w przypadku połączenia długiej listy działań. Algorytm Google bierze pod uwagę około 400 czynników podczas oceny uprawnień strony internetowej, co jest bezpośrednio związane z określeniem jej lokalizacji. Oczywiście nie wszystkie są równie ważne, ale trzeba zwrócić uwagę na co najmniej kilkanaście czynników. Podstawą pozycjonowania jest: optymalizacja kodu źródłowego strony, zmiana treści i wykorzystanie słów kluczowych w tytułach i metatagach, content marketing i prowadzenie blogów firmowych, budowanie linków, linki wewnętrzne, przyspieszenie ładowania strony itp. Uspokój się i przekaż swoją witrynę ekspertowi, nie musimy się martwić.

Prowadzenie bloga i content marketing – podstawa pozycjonowania

Wszyscy internauci zainteresowani pozycjonowaniem tematów mogą znać hasło „content is king”. Na przestrzeni lat nic się w tej materii nie zmieniło, dlatego publikowanie wartościowych artykułów jest podstawą do pozycjonowania serwisu internetowego w Rzeszowie. Teksty blogów są zwykle pisane przez podwykonawców (autorów) lub ekspertów SEO, którzy odpowiadają za ogólne pozycjonowanie strony internetowej. Oprócz wpisu na blogu należy również pamiętać o opisie towaru, produktu i kategorii. Jedną z najlepszych wskazówek dotyczących pisania artykułów w Internecie jest znalezienie idealnej równowagi między używaniem słów kluczowych jako wyszukiwarki a pisaniem tekstu, który zadowoli użytkowników. Prowadzenie bloga jest również bezpośrednio związane z budowaniem profilu linkowego. Profile linków są ważnym czynnikiem w robotach Google, ponieważ pozwalają ocenić, czy zawartość strony jest wiarygodna i interesująca.

Analiza statystyk i stała praca nad pozycjonowaniem.

Po wprowadzeniu najważniejszych zmian i optymalizacji serwisu, eksperci SEO przeanalizują zebrane dane i dokładnie sprawdzą statystyki. Optymalizacja wyszukiwarek w Rzeszowie ma sens tylko wtedy, gdy uzyskasz wymierne rezultaty. Najważniejszymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy pomiarze wyników, są: analiza ruchu na stronie z poziomu Google Search Console i narzędzia Google Analytics oraz monitorowanie stanu domeny i wybranych adresów URL. Analiza wyników obejmuje sprawdzenie wielu liczb i korelacji. Jednak klienci chcą wiedzieć, czy ich pieniądze są wydawane w najlepszy sposób. Dlatego marketerzy internetowi przygotowują także inne raporty dla swoich klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany pozycjonowaniem swojej strony, śmiało zadzwoń, porozmawiamy.

Logo w stopce
Biuro:
ul. Bursztynowa 101
Głogów Małopolski 36-060

Tel: 669 033 573
Email: [email protected]
eyefile-addfilm-playmap-markerearthbullhornunlinklayers