Tworzenie sklepów internetowych

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych sklepów internetowych, oparte o sprawdzone i niezawodne rozwiązania e-commerce. Szeroka funkcjonalność platform, na których stawiamy nasze sklepy, pozwala prowadzić sprzedaż internetową w najlepszy możliwy sposób

tworzenie sklepów internetowych Rzeszów

Komleksowa usługa ecommerce

Oferujemy Państwu kompleksową usługę Ecommerce. Jest to pełne wsparcie w prowadzeniu sklepu internetowego. Rozpoczynając od utworzenia sklepu internetowego, poprzez działania marketingowe (SEO, social media, kampanie PPC itd.) aż po wsparcie w zarządzaniu sprzedażą. W oparciu o nasze doświadczenie proponujemy w pełni kompleksową i co najważniejsze skuteczną ofertę wspierającą Państwa działania na rynku e-commerce.

Ecommerce - co to?

Czym tak naprawdę jest ecommerce? Jest to szeroko pojęty handel elektroniczny, ze szczególnym uwzględnieniem zautomatyzowanego handlu przy wykorzystaniu sklepów internetowych (termin e-commerce odnosi się też do portali aukcyjnych, portali ogłoszeniowych bankowości elektronicznej oraz przeróżnych form handlu internetowego).

emommerce co to
sprzedaż w internecie

E-commerce jak zacząć

Wejście na rynek e-commerce nie jest wyjątkowo proste, gdyż tak naprawdę w każdej branży jest już co najmniej kilka działających sklepów internetowych. Czy to oznacza, że na wejście w rynek handlu internetowego jest już za późno? Wprost przeciwnie rok 2021 oraz rok 2022 to moment, w którym spodziewamy się ogromnego wzrostu handlu w sieci. Należy zaznaczyć, że rynek ecommerce już teraz jest na imponującym poziomie przekraczającym 50 miliardów złotych rocznie.

Szereg korzyści sklepu internetowego

Prowadzenie sklepu internetowego w stosunku do tradycyjnej formy handlu ma szereg korzyści. Przede wszystkim odpadają koszty związane z prowadzeniem punku handlowego (czynsz, koszt zatrudnienia pracownika). Ponadto, e-przedsiębiorcy nie są ograniczeni lokalizacją firmy. Tak naprawdę będąc w dowolnym miejscu możesz prowadzić sprzedaż na terenie całego kraju lub nawet na terenie całego świata (oczywiście uwzględniając ograniczenia geopolityczne).

szereg korzyści z esklepu
tani sklep internetowy

E-commerce to już teraźniejszość

Naszym zdaniem kluczem do osiągnięcia sukcesu w ecommerce jest zrozumienie specyfiki handlu elektronicznego. Dokonywanie decyzji zakupowych w Internecie nieco różni się od tradycyjnego handlu.
Rynek ecommerce to przyszłość teraźniejszość, którą warto zainteresować się już dzisiaj. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie profesjonalnie wesprzeć Państwa w przygodzie z handlem elektronicznym.

Wybierz kompleksową usługę
od stworzenia sklepu internetowego po jego obsługę i marketing.

Projektowanie graficzne

1) Zachęcająca szata graficzna, intuicyjna ścieżka zakupowa i dbałość o szeroko pojęty UX to podstawa do udanych działań w branży e-commerce.

Pozyskiwanie ruchu

2) Obsługa płatnych reklam np. Google Ads, LinkedIn Ads, Facebook Ads. Ponadto nie można zapomnieć o pozycjonowaniu sklepu w wyszukiwarkach internetowych.

Marketing internetowy

3) Działania w social media, wizytówkę Google, dbałość o pozytywne opinie w sieci i wiele innych elementów pozytywnie wpływających na wizerunek firmy.

Nienaganna szata graficzna + doskonały UX

Przystępując do projektów, zawsze przykuwamy specjalną uwagę do zagadnień w obszarze UX. Wiemy, że odpowiednie zaprojektowanie strony bezpośrednio przekłada się na sprzedaż w Twoim sklepie. Przyjazna nawigacja, odpowiednio zaprojektowane opisy produktów, intuicyjna ścieżka zakupowa oraz olśniewająca szata graficzna to podstawa dobrze prosperującego sklepu internetowego.

projektowanie sklepów internetowych
Zarządzanie sklepem internetowym

Intuicyjny i niezawodny CMS

Sklep internetowy to oczywiście layout, który wyświetla się użytkownikowi wraz z niezbędną warstwą technologiczną. Zaskakujące jest, że mało kto przy wyborze dostawcy rozwiązania e-commerce zwraca uwagę na możliwości funkcjonalne systemu CMS. Oczywiście dobór odpowiedniego systemu CMS jest w niezwykle ważny, gdyż szerokie możliwości funkcjonalne pozwolą na realny rozwój Twojego biznesu. Poza tym nikogo nie trzeba przekonywać, że wygodna praca pozbawiona problemów natury technicznej to coś, co docenia każdy z nas. Dlatego stawiamy na sprawdzone rozwiązanie w postaci WordPress + WooCommerce.

Optymalizacja SEO, zabezpieczenie, integracje

Ścieżka zakupu dopasowana do charakterystyki Twojego sklepu
Przez wiele lat doświadczeń wykonaliśmy sklepy dla różnych branż. Zawsze dopasowujemy ścieżkę zakupu oraz szatę graficzną do charakterystycznych potrzeb konkretnego sklepu. Wiemy że czasami sprzedaż nie może być w pełni zautomatyzowana (np. w branży motoryzacyjnej), natomiast czasami wprost przeciwnie dążymy do maksymalnej automatyzacji Twojej codziennej pracy.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Sklep internetowy

jako dodatkowy kanał sprzedaży

Niektórzy założenie sklepu internetowego traktują jako sposób na rozszerzenie działalności. Inni natomiast w całości stawiają na sprzedaż internetową. Stawiając na e-commerce, nie musimy wynajmować lokalu w dobrej lokalizacji, co sprawia, że ten kanał sprzedaży charakteryzuje się znacznie niższą barierą wejścia. Trzeba mieć na uwadze, że marketing w Internecie wymaga zupełnie innych działań marketingowych niż te, do których mogliśmy się przyzwyczaić dotychczas.

Dobrze wykonany sklep internetowy + przemyślane działania marketingowe to znakomity dodatkowy kanał sprzedaży. Wiele przedsiębiorstw rozpoczyna od małego sklepu internetowego, traktując go jako dodatkowy kanał sprzedaży, by już po kilku miesiącach uczynić sprzedaż internetową głównym filarem działalności.

Tworzymy sklepy internetowe i ich elementy - od prostego landing page'a po kompletną platformę sprzedażową - sklep woocommerce, sklepy marketplace

Tworzymy sklepy internetowe i ich elementy - od prostego landing page'a po kompletną platformę sprzedażową. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę od planowania, projektowania, pozycjonowania poprzez rozwój marketingu Państwa sklepu internetowego (strony internetowej). W procesie tworzenia sklepu internetowego analizujemy Państwa potrzeby i życzenia, a także strony internetowe konkurencji. W rezultacie otrzymasz niezapomniane doświadczenie użytkownika dla swoich klientów.

Dlaczego warto zlecić nam wykonanie sklepu internetowego? Dlaczego warto mieć sklep internetowy?

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy zbudowali wiele sklepów internetowych dla prawie wszystkich rodzajów firm. Wiemy dokładnie, co robimy i możemy pomóc Ci stworzyć stronę internetową, która przyniesie Ci klientów i sprzedaż. Tworzymy nie tylko samą stronę, ale także zapewniamy pełne wsparcie po jej uruchomieniu - od działań marketingowych po obsługę klienta.
Zaprojektujemy indywidualny projekt graficzny i dodamy sprawdzone rozwiązania, aby Twój biznes internetowy był jak najlepiej zoptymalizowany. Tworząc sklep internetowy dla naszych klientów jesteśmy z nimi cały czas w kontakcie.

Wykonujemy sklep internetowy zgodnie z dobrymi praktykami SEO.

Oprócz stworzenia dla Ciebie doskonałego interfejsu użytkownika, zapewniamy również łatwą nawigację w Twoim sklepie z funkcjami optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), które są niezbędne do uzyskania wysokich pozycji w wyszukiwarkach takich jak Google!

Z naszej strony otrzymasz profesjonalny nowy sklep internetowy - sklep starter - nowe funkcjonalności.

Nasz zespół składa się z profesjonalnych i dobrze wykształconych ekspertów, którzy są w stanie zaoferować Państwu szeroki zakres usług. Główne elementy, które czynią nas wyjątkowymi to:

- Planowanie - określamy cele i założenia Twojego sklepu internetowego, a także jego grupę docelową i konkurencję. Planujemy strategie i kampanie marketingowe, które pomogą Ci osiągnąć pożądane rezultaty.

- Projektowanie - nasi projektanci tworzą atrakcyjną koncepcję wizualną dla Twojego sklepu na podstawie Twoich specyfikacji lub pomysłów na to, jak powinien wyglądać. Pracujemy w oparciu o nowoczesne technologie takie jak HTML5, CSS3, Bootstrap 3, dzięki czemu Twoja strona będzie posiadała najnowocześniejsze funkcje i będzie kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami (komputery stacjonarne, laptopy, tablety).

- Pozycjonowanie - definiujemy słowa kluczowe, które są ważne dla uzyskania wysokiej pozycji w wyszukiwarkach takich jak Google, wybierając je na podstawie ich znaczenia dla produktów oferowanych przez Twój sklep; wybieramy również strukturę adresów URL zgodnie z najlepszymi praktykami SEO.

- Rozwój - budujemy strony internetowe eCommerce przy użyciu profesjonalnych narzędzi, takich jak WordPress CMS, który ma ponad 80% udziału w rynku wśród innych platform blogowych ze względu na łatwość użycia; platforma eCommerce Magento używana przez duże firmy, takie jak eBay i Amazon itp.

- Marketing - pracujemy z różnymi typami firm, w tym z małymi firmami, które dopiero zaczynają, jak również z korporacjami o ugruntowanej pozycji, z wieloma lokalizacjami w dużych miastach.

Nasze strategie mają na celu zwiększenie świadomości marki, zbudowanie silnej obecności w Internecie i zwiększenie sprzedaży. Pomożemy Ci stworzyć plan dostosowany do Twoich celów biznesowych i budżetu.

Projektując sklep internetowy dbamy o wszystkie aspekty tej usługi - od przyjaznej formy strony - responsive web design, poprzez starannie dobrane metody płatności online, aż po katalogi produktów.

Projekt sklepu internetowego jest ważny dla jego sukcesu i nie należy go zaniedbywać. Projektując sklep internetowy, dbamy o wszystkie aspekty tej usługi - od przyjaznej formy strony, przez starannie dobrane metody płatności, wdrożenie sklepu, prezentacji produktów, systemami dostaw, firmami kurierskimi i możliwością dodawania nieograniczonej ilości produktów.
To dlatego nasi klienci są zadowoleni z naszej pracy i polecają nas swoim znajomym i przyjaciołom.

Twój sklep internetowy będzie się wyróżniać na tle konkurencji.

Wierzymy, że dobry projekt przyciąga klientów i pomaga sprzedawać towary lub usługi skuteczniej niż te zaprojektowane źle, lub pozbawione stylu czy wyobraźni. Ciężko pracujemy, aby stworzyć stronę internetową, która będzie wyróżniać się na tle innych stron w Twojej niszy rynkowej, tak aby ludzie mogli łatwo znaleźć to, czego szukają, kiedy odwiedzają Twoją stronę.
Możemy również pomóc w tworzeniu marki, projektowaniu stron internetowych i rozwoju Twojej strony. Możesz wybrać z szerokiej gamy szablonów lub możemy stworzyć coś unikalnego dla Ciebie. Zrobimy wszystko, aby Twoja strona była przyjazna dla użytkownika, łatwa w nawigacji i dobrze zaprojektowana.

Znamy tajniki procesu budowy sklepu internetowego i wiemy, jakie kroki należy podjąć na każdym etapie.

Jak wspomnieliśmy powyżej, jeśli zaczynasz biznes online, jest wiele rzeczy, które mogą pójść źle. Nie chcesz popełniać błędów ani robić rzeczy nie po kolei.
Dlatego ważne jest, aby współpracować z nami: wiemy, co działa, a co nie, i wiemy, jakie kroki należy podjąć na każdym etapie. Pomogliśmy niezliczonej ilości osób rozpocząć biznes w sieci, pomożemy też Tobie!

W efekcie powstaje nowoczesny serwis, który doskonale spełnia swoją rolę - generuje sprzedaż, zwiększa zadowolenie klientów i poprawia rozpoznawalność Twojej marki.

Pomożemy Ci w uruchomieniu sklepu internetowego. Tworzymy sklepy dedykowane dla różnych odbiorców i dla różnego asortymentu.
Odnosząca sukcesy, ugruntowana marka jest natychmiast rozpoznawalna, kochana i ceniona przez swoich klientów. Konsekwentne prezentowanie marki na wszystkich platformach i sklepach, jakie masz może zwiększyć przychody. Spójność to strategia nr 1 w zwiększaniu świadomości marki. Ludzie reagują negatywnie na zmianę, jeśli jest częsta i pozornie bezcelowa.

Mówią, że ludzie kupują emocje i uzasadniają logiką.

Branding i projekt graficzny strony sklepu internetowego oparty na wartościach i emocjach, zwłaszcza w marketingu, buduje wartościowe relacje z klientami - takie właśnie strony staramy się tworzyć.
Konsumenci postrzegają swoje ulubione marki jako przedłużenie swojej indywidualności i stylu. Jeśli Twoja firma za pomocą sklepu internetowego tworzy emocjonalną więź z klientami, jesteś w połowie drogi na szczyt. Pod pewnymi względami takie „uwodzenie emocjonalne” jest kluczem do uczynienia marki wielką. Pozwól nam Ci w tym pomóc.
Oczywiście, aby przekazać właściwe emocje, musisz poznać swoich odbiorców od stóp do głów:
- kto interesuje się Twoją marką.
- jaka jest grupa demograficzna Twoich klientów.
- czy jest jakaś konkretna emocja, która pasuje do Twojej marki?
Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy, który pozwoli Ci zwiększyć zasięg Twoich kanałów sprzedaży.

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego? Cena zależy od wielu czynników związanych przede wszystkim z dodatkowymi funkcjonalnościami.

Cena za stworzenie własnego sklepu internetowego zależy od wielu czynników związanych przede wszystkim z dodatkową funkcjonalnością. Do najważniejszych z nich należą:
- funkcjonalność sklepu i jego cechy,
- ilość stron w witrynie,
- dostępność wtyczek (jeśli chcesz je dodać),
- platforma e-commerce wykorzystana do budowy strony. Do najpopularniejszych należą Shopify, Squarespace, BigCommerce i WooCommerce.
Cena za stworzenie własnego sklepu internetowego zależy od wielu czynników związanych przede wszystkim z dodatkową funkcjonalnością. Do najważniejszych z nich należą: funkcjonalność sklepu i jego cechy, później ilość stron w serwisie i dostępność wtyczek (jeśli chcesz je dodać).

Nasze doświadczenie pozwala nam maksymalnie usprawnić ten proces, co przekłada się na pełną przejrzystość, krótszy czas realizacji projektu i ostatecznie niższe koszty dla Ciebie.

Mamy doświadczenie i wiedzę, aby usprawnić proces, co skutkuje pełną przejrzystością i krótszym czasem realizacji projektu. Oznacza to, że możesz uruchomić swój sklep internetowy w krótkim czasie i przy niższym budżecie niż gdybyś robił to sam.
Rozumiemy, że nie każdy posiada wiedzę techniczną niezbędną do stworzenia od podstaw własnej platformy e-commerce. Dlatego też oferujemy naszym klientom gotowe rozwiązania, aby pomóc im zaoszczędzić na kosztach, a jednocześnie uzyskać dokładnie to, czego potrzebują od swojego sklepu internetowego, czyli wzrostu sprzedaży.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi w tworzeniu sklepów internetowych!

Projektujemy, tworzymy i zarządzamy sklepami internetowymi naszych klientów. Zbudowaliśmy kilkanaście różnych typów sklepów internetowych dla klientów w całej Polsce. Nasze doświadczenie oznacza, że wiemy, co działa, a co nie, dlatego możemy pomóc Ci zbudować sklep internetowy szybko, skutecznie i z zyskiem.
Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w budowie sklepu internetowego. Skontaktuj się z nami już dziś, a udzielimy Ci bezpłatnej konsultacji!

Logo w stopce
Biuro:
ul. Bursztynowa 101
Głogów Małopolski 36-060

Tel: 669 033 573
Email: [email protected]
pencilheartusers