Sklep internetowy

Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych sklepów internetowych, oparte o sprawdzone i niezawodne rozwiązania e-commerce. Szeroka funkcjonalność platform, na których stawiamy nasze sklepy, pozwala prowadzić sprzedaż internetową w najlepszy możliwy sposób

tworzenie sklepów internetowych Rzeszów

Komleksowa usługa ecommerce

Oferujemy Państwu kompleksową usługę Ecommerce. Jest to pełne wsparcie w prowadzeniu sklepu internetowego. Rozpoczynając od utworzenia sklepu internetowego, poprzez działania marketingowe (SEO, social media, kampanie PPC itd.) aż po wsparcie w zarządzaniu sprzedażą. W oparciu o nasze doświadczenie proponujemy w pełni kompleksową i co najważniejsze skuteczną ofertę wspierającą Państwa działania na rynku e-commerce.

Ecommerce - co to?

Czym tak naprawdę jest ecommerce? Jest to szeroko pojęty handel elektroniczny, ze szczególnym uwzględnieniem zautomatyzowanego handlu przy wykorzystaniu sklepów internetowych (termin e-commerce odnosi się też do portali aukcyjnych, portali ogłoszeniowych bankowości elektronicznej oraz przeróżnych form handlu internetowego).

emommerce co to
sprzedaż w internecie

E-commerce jak zacząć

Wejście na rynek e-commerce nie jest wyjątkowo proste, gdyż tak naprawdę w każdej branży jest już co najmniej kilka działających sklepów internetowych. Czy to oznacza, że na wejście w rynek handlu internetowego jest już za późno? Wprost przeciwnie rok 2021 oraz rok 2022 to moment, w którym spodziewamy się ogromnego wzrostu handlu w sieci. Należy zaznaczyć, że rynek ecommerce już teraz jest na imponującym poziomie przekraczającym 50 miliardów złotych rocznie.

Szereg korzyści sklepu internetowego

Prowadzenie sklepu internetowego w stosunku do tradycyjnej formy handlu ma szereg korzyści. Przede wszystkim odpadają koszty związane z prowadzeniem punku handlowego (czynsz, koszt zatrudnienia pracownika). Ponadto, e-przedsiębiorcy nie są ograniczeni lokalizacją firmy. Tak naprawdę będąc w dowolnym miejscu możesz prowadzić sprzedaż na terenie całego kraju lub nawet na terenie całego świata (oczywiście uwzględniając ograniczenia geopolityczne).

szereg korzyści z esklepu
tani sklep internetowy

E-commerce to już teraźniejszość

Naszym zdaniem kluczem do osiągnięcia sukcesu w ecommerce jest zrozumienie specyfiki handlu elektronicznego. Dokonywanie decyzji zakupowych w Internecie nieco różni się od tradycyjnego handlu.
Rynek ecommerce to przyszłość teraźniejszość, którą warto zainteresować się już dzisiaj. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie profesjonalnie wesprzeć Państwa w przygodzie z handlem elektronicznym.

Wybierz kompleksową usługę
od stworzenia sklepu internetowego po jego obsługę i marketing.

Projektowanie graficzne

1) Zachęcająca szata graficzna, intuicyjna ścieżka zakupowa i dbałość o szeroko pojęty UX to podstawa do udanych działań w branży e-commerce.

Pozyskiwanie ruchu

2) Obsługa płatnych reklam np. Google Ads, LinkedIn Ads, Facebook Ads. Ponadto nie można zapomnieć o pozycjonowaniu sklepu w wyszukiwarkach internetowych.

Marketing internetowy

3) Działania w social media, wizytówkę Google, dbałość o pozytywne opinie w sieci i wiele innych elementów pozytywnie wpływających na wizerunek firmy.

Nienaganna szata graficzna + doskonały UX

Przystępując do projektów, zawsze przykuwamy specjalną uwagę do zagadnień w obszarze UX. Wiemy, że odpowiednie zaprojektowanie strony bezpośrednio przekłada się na sprzedaż w Twoim sklepie. Przyjazna nawigacja, odpowiednio zaprojektowane opisy produktów, intuicyjna ścieżka zakupowa oraz olśniewająca szata graficzna to podstawa dobrze prosperującego sklepu internetowego.

projektowanie sklepów internetowych
Zarządzanie sklepem internetowym

Intuicyjny i niezawodny CMS

Sklep internetowy to oczywiście layout, który wyświetla się użytkownikowi wraz z niezbędną warstwą technologiczną. Zaskakujące jest, że mało kto przy wyborze dostawcy rozwiązania e-commerce zwraca uwagę na możliwości funkcjonalne systemu CMS. Oczywiście dobór odpowiedniego systemu CMS jest w niezwykle ważny, gdyż szerokie możliwości funkcjonalne pozwolą na realny rozwój Twojego biznesu. Poza tym nikogo nie trzeba przekonywać, że wygodna praca pozbawiona problemów natury technicznej to coś, co docenia każdy z nas. Dlatego stawiamy na sprawdzone rozwiązanie w postaci WordPress + WooCommerce.

Optymalizacja SEO, zabezpieczenie, integracje

Ścieżka zakupu dopasowana do charakterystyki Twojego sklepu
Przez wiele lat doświadczeń wykonaliśmy sklepy dla różnych branż. Zawsze dopasowujemy ścieżkę zakupu oraz szatę graficzną do charakterystycznych potrzeb konkretnego sklepu. Wiemy że czasami sprzedaż nie może być w pełni zautomatyzowana (np. w branży motoryzacyjnej), natomiast czasami wprost przeciwnie dążymy do maksymalnej automatyzacji Twojej codziennej pracy.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Sklep internetowy

jako dodatkowy kanał sprzedaży

Niektórzy założenie sklepu internetowego traktują jako sposób na rozszerzenie działalności. Inni natomiast w całości stawiają na sprzedaż internetową. Stawiając na e-commerce, nie musimy wynajmować lokalu w dobrej lokalizacji, co sprawia, że ten kanał sprzedaży charakteryzuje się znacznie niższą barierą wejścia. Trzeba mieć na uwadze, że marketing w Internecie wymaga zupełnie innych działań marketingowych niż te, do których mogliśmy się przyzwyczaić dotychczas.

Dobrze wykonany sklep internetowy + przemyślane działania marketingowe to znakomity dodatkowy kanał sprzedaży. Wiele przedsiębiorstw rozpoczyna od małego sklepu internetowego, traktując go jako dodatkowy kanał sprzedaży, by już po kilku miesiącach uczynić sprzedaż internetową głównym filarem działalności.
Logo w stopce
Biuro:
ul. Bursztynowa 101
Głogów Małopolski 36-060

Tel: 669 033 573
Email: [email protected]
pencilheartusers Skip to content