Już dziś zacznij reklamować się w Google

Kampania Google Ads

Przeanalizujemy Twoją branżę i dopasujemy reklamę do Twojej oferty. Ustawimy zaawansowaną kampanię PPC tak, żeby uzyskać jak najwyższy zwrot z inwestycji.
Masz pytania? Zadzwoń.
cmVrbGFtYSB3IGdvb2dsZQ==

Reklamy ads czy pozycjonowanie?

Szybki sposób dotarcia do potencjalnego klienta.

Kampanie Google Ads to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych sposobów na pozyskanie wysokiej jakości ruchu na stronie internetowej. Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce jest znacznie bardziej czasochłonne, gdyż na efekt przeprowadzonych działań trzeba czekać co najmniej kilka miesięcy. Natomiast kampania Adwords pozwala uzyskać ruch dokładnie na te słowa kluczowe, które chcesz dosłownie od dzisiaj.
Po przeanalizowaniu Twojej branży przechodzimy do ustawienia kampanii lub poprawy Twoich aktualnych ustawień w panelu Google Ads. Bazując na naszym doświadczeniu jesteśmy w stanie tak ustawić kampanie by spełniały Twoje oczekiwania. Zwiększenie skuteczności to nie tylko większa sprzedaż, ale przede wszystkim obniżony koszt pozyskania klienta

Szybki sposób dotarcia do potencjalnego klienta.

Dlaczego Google Ads to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy? Wyszukiwarka Google jak powszechnie wiadomo jest znakomitym źródłem pozyskiwania klientów. Bez różnicy czy prowadzisz biznes handlowy, usługowy lub czy jesteś właścicielem sklepu Internetowego – bez wątpienia Twoi klienci szukają Twoich usług w wyszukiwarce, mało tego… prawdopodobnie Twoja konkurencja też próbuje być na wysokich pozycjach w wyszukiwarce.
YW5hbGl6YSBicmFuxbx5IHBvZCByZWtsYW3EmQ==
emFsZXR5IHJla2xhbSBnb29nbGU=

Jakie kampanie Google Ads realizujemy?

Sieć wyszukiwania Google – jest to kampania, dzięki której Twoja strona pojawi się na szczycie wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google.
Sieć reklamowa Google – jest to kampania, dzięki której Twoje reklamy banerowe mogą się pojawić na wybranych portalach, blogach lub w aplikacjach mobilnych.
Remarketing – to bardzo ciekawy typ kampanii dzięki któremu Twoje reklamy banerowe wyświetlą się tylko tym użytkownikom, którzy wcześniej odwiedzili Twoją stronę internetową.
Kampania wideo – dzięki tej formie możesz zareklamować się w formie video na najpopularniejszym serwisie video na świecie. Oczywiście mowa o reklamach na YouTube.
Logo w stopce
Biuro:
ul. Bursztynowa 101
Głogów Małopolski 36-060

Tel: 669 033 573
Email: [email protected]