Tworzenie stron internetowych

Strona zarówno dla małej firmy jak i serwis internetowy dla dużej firmy.

Według wielu opinii strona internetowa to główny element wpływający na wizerunek firmy w Internecie. Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Jeśli chcesz zadbać o swój wizerunek w sieci, powinieneś zacząć od witryny internetowej. Jeśli natomiast posiadasz starą stronę internetową, nieodpowiadającą współczesnym standardom to najprawdopodobniej tracisz duży potencjał do rozwoju Twojego biznesu.

Strona internetowa dla ciebie

Dostarczamy interaktywne strony internetowe. Wszystkie prace wykonujemy z najwyższą dbałością każdy szczegół. Myślimy nieszablonowo, uwielbiamy nieszablonowe rozwiązania jednocześnie dbamy o zachowanie podstawowych zasad w zakresie UX. Na równi stawiamy użyteczność strony oraz jej walory estetyczne.

Wykonujemy strony internetowe typu wizytówka, landing page, sklepy internetowe, blogi oraz innego rodzaju serwisy.

Projektowanie graficzne
tania strona internetowa Rzeszów

Podstawa wizerunku twojej firmy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze przygotowana strona internetowa to prawdziwy fundament do dobrze prowadzonego biznesu. Czy Twój biznes potrzebuje strony Internetowej? Podobno, gdy nie ma Cię w sieci to nie istniejesz. Czy to powiedzenie nie jest nieco przesadzone? Można na pewno z nim polemizować, natomiast faktem jest, że strona internetowa to prawdziwa podstawa do budowania wizerunku firmy.

Strona internetowa intuicyjne, użyteczne i atrakcyjna

Tworzymy strony internetowe, które są intuicyjne, użyteczne i atrakcyjna. Internauci na naszych stronach pozostają nieco dłużej, gdyż nasze projekty zawsze są o krok przed użytkownikiem. Przewidujemy co dla potencjalnego internauty będzie na stronę, najważniejsze i podajemy mu to w najładniejszej możliwej formie. Wiemy jak duże znaczenie ma obraz, ale też treść. Nasze strony zapadają w pamięć wprost chce się na nie wrócić.

nowoczesne strony internetowe
Optymalizacja  pod kątem wyszukiwarek

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych

Nasze strony internetowe składają się z kilku dowolnych podstron. Budowane przez nas serwisy są szybkie i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Nie musisz się obawiać o problemy związane z indeksacją lub wolne wczytywanie się witryny. Bardzo często strona typu wizytówka jest uzupełniona o zakładkę blog (w celu rozbudowy treści w celu zwiększenia widoczności strony w wynikach wyszukiwania).

Zwracamy szczególną uwagę na zaprojektowanie strony zgodnie z aktualnymi standardami w zakresie SEO. Dobra optymalizacja pozwala uzyskać znacznie wyższe pozycje niż Twoja konkurencja. Nikogo nie trzeba przekonywać, że wysokie pozycje oznaczają większy ruch i tym samym większą szansę na pozyskanie potencjalnych klientów.
Dbamy o szereg czynników wpływających na pozycjonowanie Twojej witryny. Jednocześnie oferujemy integrację z najważniejszymi narzędziami od Google tj. Google Analytics oraz Google Search Console. Poza tym chętnie doradzimy w kwestiach związanych z ustaleniem strategii SEO.

Tworzenie stron mobilnych

Współcześnie responsywność (z ang. Responsive Web Design) to podstawa, jakiej nie może zabraknąć każdej stronie internetowej. Witryna zbudowana zgodnie z technologią RWD automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości ekranu. Dzięki czemu idealnie wyświetla się zarówno na dużych monitorach, jak i na małych ekranach podczas korzystania z urządzeń mobilnych.
Google – to właśnie ta firma po raz pierwszy zauważyła potrzeby użytkowników urządzeń mobilnych i postanowiła przekonać właścicieli witryn do wprowadzenia udogodnień. Google oficjalnie zaleca tego rodzaju rozwiązanie. Ta strona jest oznaczona plakietką przyjazną dla urządzeń mobilnych. Dla użytkowników korzystających z wyszukiwarek na urządzeniach mobilnych jest to widoczne w wynikach wyszukiwania. Jest to korzystne rozwiązanie dla właściciela witryny, ponieważ w ten sposób mogę uzyskać wyższą pozycję w rankingu, przez co więcej, użytkowników może odwiedzić witrynę. Responsywne strony internetowe są niewątpliwie atrakcyjne, bardziej czytelne oraz uważane za standard w obecnych czasach.

Responsywność
zarządzanie stroną

Lubimy wyzwania!

Tworzymy różnorodne typy stron internetowych. Naszą specjalnością są strony stanowiące wizytówkę firmy w Internecie. Poza tym wykonujemy blogi oraz sklepy internetowe dla branży e-commerce. Nie zamykamy się w żadnych ramach. Jeśli potrzebujesz niestandardowej witryny, napisz do nas, a na pewno wspólnie zaprojektujemy Twoją wymarzoną stronę internetową.

Wsparcie praktycznie o każdej porze. 

Zawsze poza czysto technicznym wykonaniem strony udzielamy również wsparcia doradczego. Zapewniamy również pełną obsługę związaną z zakupem i utrzymaniem hostingu.
Zapraszamy Państwa do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły oferty i omówimy Państwa potrzeby tak żeby nowo powstała strona w pełni odpowiadała Państwa oczekiwaniom i była dostosowana do specyfiki prowadzonego biznesu.

Tworzymy strony internetowe

Strona firmowa

tworzenie stron inmad
Logo w stopce
Biuro:
ul. Bursztynowa 101
Głogów Małopolski 36-060

Tel: 669 033 573
Email: [email protected]
Skip to content