Tworzenie stron internetowych

Strona zarówno dla małej firmy jak i serwis internetowy dla dużej firmy.

Według wielu opinii strona internetowa to główny element wpływający na wizerunek firmy w Internecie. Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Jeśli chcesz zadbać o swój wizerunek w sieci, powinieneś zacząć od witryny internetowej. Jeśli natomiast posiadasz starą stronę internetową, nieodpowiadającą współczesnym standardom to najprawdopodobniej tracisz duży potencjał do rozwoju Twojego biznesu.

Strona internetowa dla ciebie

Dostarczamy interaktywne strony internetowe. Wszystkie prace wykonujemy z najwyższą dbałością każdy szczegół. Myślimy nieszablonowo, uwielbiamy nieszablonowe rozwiązania jednocześnie dbamy o zachowanie podstawowych zasad w zakresie UX. Na równi stawiamy użyteczność strony oraz jej walory estetyczne.

Wykonujemy strony internetowe typu wizytówka, landing page, sklepy internetowe, blogi oraz innego rodzaju serwisy.

Projektowanie graficzne
tania strona internetowa Rzeszów

Podstawa wizerunku twojej firmy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze przygotowana strona internetowa to prawdziwy fundament do dobrze prowadzonego biznesu. Czy Twój biznes potrzebuje strony Internetowej? Podobno, gdy nie ma Cię w sieci to nie istniejesz. Czy to powiedzenie nie jest nieco przesadzone? Można na pewno z nim polemizować, natomiast faktem jest, że strona internetowa to prawdziwa podstawa do budowania wizerunku firmy.

Strona internetowa intuicyjne, użyteczne i atrakcyjna

Tworzymy strony internetowe, które są intuicyjne, użyteczne i atrakcyjna. Internauci na naszych stronach pozostają nieco dłużej, gdyż nasze projekty zawsze są o krok przed użytkownikiem. Przewidujemy co dla potencjalnego internauty będzie na stronę, najważniejsze i podajemy mu to w najładniejszej możliwej formie. Wiemy jak duże znaczenie ma obraz, ale też treść. Nasze strony zapadają w pamięć wprost chce się na nie wrócić.

nowoczesne strony internetowe
Optymalizacja  pod kątem wyszukiwarek

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych

Nasze strony internetowe składają się z kilku dowolnych podstron. Budowane przez nas serwisy są szybkie i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Nie musisz się obawiać o problemy związane z indeksacją lub wolne wczytywanie się witryny. Bardzo często strona typu wizytówka jest uzupełniona o zakładkę blog (w celu rozbudowy treści w celu zwiększenia widoczności strony w wynikach wyszukiwania).

Zwracamy szczególną uwagę na zaprojektowanie strony zgodnie z aktualnymi standardami w zakresie SEO. Dobra optymalizacja pozwala uzyskać znacznie wyższe pozycje niż Twoja konkurencja. Nikogo nie trzeba przekonywać, że wysokie pozycje oznaczają większy ruch i tym samym większą szansę na pozyskanie potencjalnych klientów.
Dbamy o szereg czynników wpływających na pozycjonowanie Twojej witryny. Jednocześnie oferujemy integrację z najważniejszymi narzędziami od Google tj. Google Analytics oraz Google Search Console. Poza tym chętnie doradzimy w kwestiach związanych z ustaleniem strategii SEO.

Tworzenie stron mobilnych

Współcześnie responsywność (z ang. Responsive Web Design) to podstawa, jakiej nie może zabraknąć każdej stronie internetowej. Witryna zbudowana zgodnie z technologią RWD automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości ekranu. Dzięki czemu idealnie wyświetla się zarówno na dużych monitorach, jak i na małych ekranach podczas korzystania z urządzeń mobilnych.
Google – to właśnie ta firma po raz pierwszy zauważyła potrzeby użytkowników urządzeń mobilnych i postanowiła przekonać właścicieli witryn do wprowadzenia udogodnień. Google oficjalnie zaleca tego rodzaju rozwiązanie. Ta strona jest oznaczona plakietką przyjazną dla urządzeń mobilnych. Dla użytkowników korzystających z wyszukiwarek na urządzeniach mobilnych jest to widoczne w wynikach wyszukiwania. Jest to korzystne rozwiązanie dla właściciela witryny, ponieważ w ten sposób mogę uzyskać wyższą pozycję w rankingu, przez co więcej, użytkowników może odwiedzić witrynę. Responsywne strony internetowe są niewątpliwie atrakcyjne, bardziej czytelne oraz uważane za standard w obecnych czasach.

Responsywność
zarządzanie stroną

Lubimy wyzwania!

Tworzymy różnorodne typy stron internetowych. Naszą specjalnością są strony stanowiące wizytówkę firmy w Internecie. Poza tym wykonujemy blogi oraz sklepy internetowe dla branży e-commerce. Nie zamykamy się w żadnych ramach. Jeśli potrzebujesz niestandardowej witryny, napisz do nas, a na pewno wspólnie zaprojektujemy Twoją wymarzoną stronę internetową.

Wsparcie praktycznie o każdej porze. 

Zawsze poza czysto technicznym wykonaniem strony udzielamy również wsparcia doradczego. Zapewniamy również pełną obsługę związaną z zakupem i utrzymaniem hostingu.
Zapraszamy Państwa do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły oferty i omówimy Państwa potrzeby tak żeby nowo powstała strona w pełni odpowiadała Państwa oczekiwaniom i była dostosowana do specyfiki prowadzonego biznesu.

Tworzymy strony internetowe

Strona firmowa

Tworzenie stron internetowych dla firmy

Tworzenie stron internetowych to nie tylko kod, to także tworzenie wizualnej identyfikacji firmy. Spójność stylu tekstu i grafiki ma pomóc w przyciągnięciu uwagi użytkownika i zachęcić go do zapoznania się z treściami publikowanymi na stronie.
Korzystając z pomocy specjalisty od optymalizacji pozycji strony pod kątem SEO, promocja i reklama witryny będzie skuteczniejsza. Witryna www (jej kod) powinna być napisana w taki sposób, aby szybko otwierała się na komputerze i urządzeniu mobilnym.

Tworzenie stron internetowych to nie tylko kod, to także tworzenie wizualnej identyfikacji firmy

Tożsamość wizualna jest równie ważna, jak kod i to z kilku powodów.
To sposób, w jaki Twoi klienci postrzegają Twoją firmę i jej wartości. Jest to również sposób, w jaki będą postrzegać Twoje produkty i usługi, co sprawia, że osiągnięcie spójności jest kluczowe.
Dobra identyfikacja wizualna to nie tylko logo, ale także spójny wygląd we wszystkich kanałach komunikacji:
- strona internetowa,
- posty w mediach społecznościowych,
- marketing e-mailowy itp.

Przyciągnij uwagę użytkownika i zachęcić go do zapoznania się z treściami publikowanymi na stronie

Chcemy pomóc Państwu w przyciągnięciu uwagi użytkownika. Zachęcić go do zapoznania się z treściami publikowanymi na stronie. Celem naszej firmy jest szerzenie wiedzy o tworzeniu stron www dla firm, tworzenie ich i optymalizacja i pozyskiwanie dzięki temu nowych klientów dla Twojej witryny.
Nasze nowoczesne projekty stron internetowych będą Twoją drogą do spełnienia marzeń.
Dlaczego korzystając z pomocy specjalisty od tworzenia i optymalizacji strony pod kątem SEO, promocja i reklama witryny będzie skuteczniejsza?
- Użyjemy właściwych słów kluczowych.
- Użyjemy właściwych meta tagów.
- Użyjemy właściwej treści.
- Użyjemy właściwego kodu.
- Użyjemy odpowiednich obrazów.

Witryna www powinna być napisana w taki sposób, aby szybko otwierała się na komputerze i urządzeniu mobilnym

Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia jest szybkość ładowania witryny. Powinna załadować się w mniej niż 3 sekundy na komputerze stacjonarnym i mniej niż 5 sekund na urządzeniach mobilnych. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja witryna ma dobrą szybkość ładowania, napisz od nas lub zadzwoń.

Tel: 669 033 573
Email: [email protected]

Skontaktuj się z nami i dowiedz się na ten temat więcej! Czekamy na Twojego e-maila lub telefon! Stworzymy dla Ciebie profesjonalną witrynę.
Google zaleca, aby strony ładowały się w ciągu 2 sekund lub mniej, a także stwierdzają, że szybkość strony jest czynnikiem rankingowym ich wyników wyszukiwania. Posiadanie zoptymalizowanej strony internetowej oznacza, że kiedy ludzie odwiedzają Twoją witrynę, nie zajmuje im zbyt wiele czasu, aby zobaczyć coś przydatnego lub istotnego dla nich (zostało to udowodnione przez różne badania).

Szybkość witryny jest również bardzo ważna dla wygody użytkownika.

Użytkownicy porzucą wolno ładujące się witryny i przejdą gdzie indziej, jeśli nie będą zadowoleni z tego, co dzieje się podczas procesu ładowania.
Dlatego nie pozwól sobie na utratę klientów, przez wolne ładowanie się Twojej strony. Pomożemy Ci w optymalizacji i przyspieszeniu tego procesu.

Czytelność strony internetowej zależy od odpowiedniego dobrania czcionek oraz ich wielkości.

Jeśli chcesz, aby Twoja strona była czytelna i można było ją przeczytać na wszystkich urządzeniach, warto zająć się tym tematem szczegółowo.
Czcionki powinny być duże i łatwe do odczytania. Najlepsze będzie, gdy będzie to font o rozmiarze 16 pkt lub większy (1 pkt = 1/72 cala). W przypadku niewielkiej ilości informacji na ekranie nawigacyjnym większości użytkowników sprawdzi się ładny font 14-14 pt., który bardzo łatwo jest przekierować do mniejszej czcionki 12-12 pt.. Ciekawym rozwiązaniami są te zaprojektowane specjalnie dla smartfonów – choćby po to, aby można je było czytać bezpośrednio z migawki na smartfonie!
Upewnij się, że Twoja strona internetowa jest czytelna także dla urządzeń mobilnych.

Tworzenie stron internetowych i portali - rozwiązania dla małych i dużych firm.

Warto pamiętać o tym, że projektowanie stron ma znacznie większe znaczenie niż same kody HTML czy SEO. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z usługami, jakie oferujemy, to skontaktuj się z naszymi specjalistami od projektowania stron www!

Projekt strony internetowej dla firmy - stwórz swoją własną stronę internetową z nami.

Strona jest najważniejszym aspektem wizerunku Twojej firmy. Dlatego też zależy nam na tym, by Twoja strona była atrakcyjna i skuteczna, a Ty zadowolony z naszej pracy.
Nie tylko projektujemy, ale także tworzymy strony już od ponad 15 lat, jeszcze od czasów studenckich kiedy to tworzyliśmy nasze pierwsze projekty, dzięki czemu mamy duże doświadczenie w tworzeniu stron opartych o różne CMS-y, ale także na indywidualnym oprogramowaniu.

Strona jest najważniejszym aspektem wizerunku Twojej firmy.

Strona internetowa to twarz Twojej firmy. To pierwsza rzecz, którą widzą ludzie, którzy odwiedzają Twoją witrynę. To najważniejsza część Twojego biznesu, a także bardzo ważne narzędzie w budowaniu relacji z klientami.
Wiele małych firm myśli, że tak naprawdę nie potrzebują strony internetowej, ale posiadanie jej jest dziś niezbędne do odniesienia sukcesu!
Witryny internetowe nie są już przeznaczone tylko dla sklepów internetowych lub blogów. Mogą pomóc w promowaniu dowolnego rodzaju działalności, na przykład:
-sklepów detalicznych,
-restauracji,
-salonów urody,
i innych usługodawców, takich jak księgowi, biura nieruchomości, szkoły językowe czy też deweloperzy, którzy chcą przyciągnąć klientów ze swojej okolicy.

Zależy nam na tym, by Twoja strona była atrakcyjna i skuteczna a Ty zadowolony z naszej pracy.

Projektujemy strony internetowe dla firm z każdego województwa w Polsce.
Jesteśmy bardzo doświadczonymi programistami oraz grafikami, którzy od ponad 15 lat wspólnie tworzą strony internetowe dla wielu firm z całej Polski.
Nasza oferta jest skierowana do każdego Klienta indywidualnego, jak również instytucji publicznych i innych podmiotów gospodarczych.

Dzięki naszemu umiejętnemu połączeniu wiedzy z zakresu technologii, marketingu i UX projektujemy strony, które stają się cennym narzędziem marketingowym dla firm dostarczając im klientów.

Jesteśmy zespołem ekspertów i posiadamy wiele umiejętności. Jesteśmy ekspertami w wielu różnych dziedzinach. Pomożemy Ci w Twoim projekcie, a także w marketingu i projektowaniu Twojej strony internetowej.
Nasz zespół ma wiedzę niezbędną do urzeczywistnienia Twoich pomysłów!
Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja strona będzie naprawdę profesjonalna i dobrze zaprojektowana, to nasze rozwiązania będą dla Ciebie idealne.

Projektowanie strony internetowej dla firmy.

Projektowanie stron internetowych to klucz do sukcesu przy wykonywaniu wielu usług. Projektujemy strony www dla małych i średnich firm, biur rachunkowych, sklepów internetowych i restauracji, ale także dla indywidualnych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami stron www oraz realizacjami z już wykonanych projektów.

Projektowanie strony internetowej.

Jeśli szukasz pomocy w zaprojektowaniu nowej witryny dla swojej firmy, możesz zatrudnić nas - inMad.pl specjalistów w projektowaniu stron internetowych. Zajmiemy się wszystkim, od wstępnych badań i etapów planowania po umieszczenie produktu końcowego na swoich serwerach. Wszystko, co musisz zrobić, to usiąść, zrelaksować się i czekać, aż klienci przyjdą na Twoją stronę!
Pierwszym krokiem w tym procesie jest ustalenie, jakiego rodzaju witryny potrzebuje Twoja firma.

Blog? Sklep internetowy? Sieć społecznościowa?

Istnieje wiele różnych typów witryn, ale każda z nich robi coś nieco innego niż jej konkurenci, więc ważne jest nie tylko wiedzieć, jaki typ witryny będzie dobrze współpracował z jaką firmą, ale także uzyskać wskazówki, jak najlepiej wykorzystać te różne funkcje po ich skonfigurowaniu (e-commerce vs media społecznościowe).

Jak stworzyć dobry i skuteczny layout - projekt graficzny witryny internetowej? Najlepsze projekty dla małych i średnich firm oraz indywidualnych stron www.

Layout to sposób prezentacji informacji na stronie internetowej. To także najważniejsze narzędzie do pracy z grafikiem czy programistą, który ma zrobić witrynę internetową dla klienta. Musi on być jasny i przejrzysty, tak aby każdy mógł się w nim orientować - powinien być łatwy w obsłudze, by intuicyjnie poruszać się po nim wyszukując potrzebne informacje.

Koszt projektu strony internetowej - inMad.pl

Być może zastanawiasz się, ile kosztuje zbudowanie strony internetowej. Odpowiedź zależy od Twoich konkretnych potrzeb i typu witryny, którą chcesz u nas wykonać.
Jeśli szukasz prostej strony w stylu broszury, może ona kosztować od 1500 zł do 2500 zł; ale jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji lub chcesz mieć możliwości e-commerce, spodziewaj się, że zapłacisz około 4500–9200 zł, w zależności od złożoności projektu i wymaganego poziomu wsparcia.

Sprawdź nasz cennik stron internetowych.

Ogólnie rzecz biorąc, większość stron internetowych wymaga ciągłej konserwacji, która może obejmować opłaty za hosting (tam, gdzie Twoja witryna działa online), aktualizacje/uaktualnienia/poprawki od czasu do czasu (ponieważ błędy pojawiają się w kodzie z powodu nowych wersji oprogramowania), optymalizacji bezpieczeństwa (aby powstrzymać hakerów) itp., więc upewnij się, ile by to początkowo kosztowało, ale także, jakie mogą być bieżące koszty, gdy sprawy ruszą pełną parą! Skontaktuj się z nami i porozmawiaj na ten temat!

Nowoczesne projekty stron internetowych.

Nowoczesne strony internetowe to już nie tylko nowoczesna grafika, ale również ich umiejscowienie i funkcjonalność. Oczywiście najważniejsze jest zapewnienie atrybutów wysokiej jakości wizualnej i dobranie do nich odpowiednich opcji/akcji/animacji. Jednak równie ważne są parametry strony i możliwość jej obsługi dla użytkowników oraz ich zadowolenia - satysfakcja z korzystania z tej witryny.

Jaki typ strony www wybrać dla firmy? Co powinno się znaleźć na stronie głównej Twojej firmy?

Nasza firma proponuje tworzenie nowoczesnych witryn www, które będą umożliwiać Twoim pracownikom i klientom radość przy aktywności na stronie internetowej i łatwość w jej obsłudze.
Dzięki nam możesz otrzymać ceny niższe, niż dotychczas byłoby to możliwe na rynku usług informatycznych. Warto dodać, że nasza oferta obejmuje także projektowanie stron internetowych na podstawie indywidualnych potrzeb Klienta. Przykładowo jednorazowe opracowanie np.: indywidualny projekt graficzny, lub usługa planowania słów kluczowych, korzystająca z narzędzia: planer słów kluczowych, tak aby Klient miał pewność, że nikt nie będzie mógł podrobić jego witryny, a strona jest jedyna w swoim rodzaju.

Wykonujemy nowoczesne projekty stron www, przykłady nowoczesnych witryn - skontaktuj się z nami.

Nowoczesne projekty stron www to nie tylko strony spersonalizowane, ale również spójność i troska o jej dobre działanie. Projektując witryny internetowe dla Państwa, zawsze zachowujemy wizję marki i realizujemy jej potrzeby.
Naszym celem jest stworzenie estetycznego, funkcjonalnego site’u. Jesteśmy otwarci na konsultacje i propozycje klienta w trakcie tworzenia projektu.
Stworzenie strony internetowej to bardzo czasochłonna i kosztowna sprawa. Bez względu na to, czy masz już swoją firmę lub planujesz założyć ją w przyszłości, jeśli chcesz zaprezentować się on-line w blasku podium TOP3, powinieneś sięgnąć po dobry projekt strony internetowej - graficzny, kod, SEO. Sprawdź u nas koszt strony www i terminy realizacji!
Nasi eksperci będą pracować dla Ciebie nad tym, aby stworzyć projekt nowoczesnego serwisu WWW, strony internetowej lub sklepu on-line zgodnie z oczekiwaniami oraz potrzebami biznesowymi.

tworzenie stron inmad
Logo w stopce
Biuro:
ul. Bursztynowa 101
Głogów Małopolski 36-060

Tel: 669 033 573
Email: [email protected]