Tworzenie stron internetowych

Strona zarówno dla małej firmy jak i serwis internetowy dla dużej firmy.

Według wielu opinii strona internetowa to główny element wpływający na wizerunek firmy w Internecie. Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Jeśli chcesz zadbać o swój wizerunek w sieci, powinieneś zacząć od witryny internetowej. Jeśli natomiast posiadasz starą stronę internetową, nieodpowiadającą współczesnym standardom to najprawdopodobniej tracisz duży potencjał do rozwoju Twojego biznesu.

Olśniewająca szata graficzna połączona z najwyższymi standardami w zakresie UX

Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google to marzenie każdego administratora strony internetowej. Dlaczego? Nie trzeba nikogo przekonywać, że Google jest prawdziwym monopolistą na rynku wyszukiwarek internetowych. Według różnych źródeł nawet 97% rynku wyszukiwarek w Polsce przypada na wyszukiwarkę Google. Do tego trzeba mieć na uwadze, że aż 95% kliknięć w wynikach wyszukiwania przypada na strony zajmujące pozycje na pierwszej stronie (top 10). To zdumiewające, ale naprawdę mało kto przegląda kolejne strony w wynikach wyszukiwania. Mało tego! Strona, która zajmuje pierwszą pozycje, zazwyczaj uzyskuje ponad 50% wszystkich kliknięć. Te dane dobitnie podkreślają korelacje pomiędzy wysoką pozycją w wynikach wyszukiwania a ilością zdobytego ruchu organicznego.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych

Zwracamy szczególną uwagę na zaprojektowanie strony zgodnie z aktualnymi standardami w zakresie SEO. Dobra optymalizacja pozwala uzyskać znacznie wyższe pozycje niż Twoja konkurencja. Nikogo nie trzeba przekonywać, że wysokie pozycje oznaczają większy ruch i tym samym większą szansę na pozyskanie potencjalnych klientów.
Dbamy o szereg czynników wpływających na pozycjonowanie Twojej witryny. Jednocześnie oferujemy integrację z najważniejszymi narzędziami od Google tj. Google Analytics oraz Google Search Console. Poza tym chętnie doradzimy w kwestiach związanych z ustaleniem strategii SEO.

Responsywność

Współcześnie responsywność (z ang. Responsive Web Design) to podstawa, jakiej nie może zabraknąć każdej stronie internetowej. Witryna zbudowana zgodnie z technologią RWD automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości ekranu. Dzięki czemu idealnie wyświetla się zarówno na dużych monitorach, jak i na małych ekranach podczas korzystania z urządzeń mobilnych.
Google – to właśnie ta firma po raz pierwszy zauważyła potrzeby użytkowników urządzeń mobilnych i postanowiła przekonać właścicieli witryn do wprowadzenia udogodnień. Google oficjalnie zaleca tego rodzaju rozwiązanie. Ta strona jest oznaczona plakietką przyjazną dla urządzeń mobilnych. Dla użytkowników korzystających z wyszukiwarek na urządzeniach mobilnych jest to widoczne w wynikach wyszukiwania. Jest to korzystne rozwiązanie dla właściciela witryny, ponieważ w ten sposób mogę uzyskać wyższą pozycję w rankingu, przez co więcej, użytkowników może odwiedzić witrynę. Responsywne strony internetowe są niewątpliwie atrakcyjne, bardziej czytelne oraz uważane za standard w obecnych czasach.

CMS pozwalający na wygodne zarządzanie stroną

Wśród wielu czynników wpływających na pozycję w wyszukiwarce na specjalne wyróżnienie zasługuje pozyskiwanie linków przychodzących. To właśnie odpowiednie linkowanie stanowi tajemnicę sukcesu w obszarze SEO. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zaproponujemy Państwu odpowiednią strategię linkowania przystosowaną do pozycjonowanej strony. Zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo pozycjonowanej witryny. Wiemy, że w obszarze link buildingu jakość jest ważniejsza niż ilość.

Lubimy wyzwania!

Tworzymy różnorodne typy stron internetowych. Naszą specjalnością są strony stanowiące wizytówkę firmy w Internecie. Poza tym wykonujemy blogi oraz sklepy internetowe dla branży e-commerce. Nie zamykamy się w żadnych ramach. Jeśli potrzebujesz niestandardowej witryny, napisz do nas, a na pewno wspólnie zaprojektujemy Twoją wymarzoną stronę internetową.

Strona firmowa

Logo w stopce
Biuro:
ul. Bursztynowa 101
Głogów Małopolski 36-060

Tel: 669 033 573
Email: [email protected]